VýprodejKupujte nyní

Náš příběh ...

NÁŠ SVĚT ČOKOLÁDOVÝCH FONTÁN A DALŠÍCH PARTY PRODUK

S prodejem čokoládových fontán se zabýváme prakticky od začátku, jako první jsme přinesli tento zázrak na Slovensko a začínali jsme s pronájmem čokoládových fontán. Následně však propukl velký zájem io prodej domácích fontán v zahraničí, tak jsme se rozhodli obsadit Slovenský a Český trh a začali jsme importovat různé fontánky od různých výrobců. Nakonec jsme dospěli k závěru že si začnu vyrábět vlastně fontány pod naší značkou a vychytali jsme všechny chyby, které jsme našli u konkurence a tak Vám představujeme naše série domácích a gastro čokoládových fontán. S postupným nárůstem prodeje přibyly i konkurenti, který samozřejmě rychle i odpadly kvůli neznalosti a nevěděli s námi udržet krok ve vývoji.

Jak trh rostl přidali jsme i další zajímavé produkty jako je kvalitní výrobník horké čokolády, drtič ledu, výrobník cukrové vaty, kvalitní Popkornovač. Razíme cestu znalostí a sledujeme celosvětový trend v party produktech. Máme ještě v záloze další novinky které neustále přidáváme do prodeje a stávají se velmi oblíbenými dárky. Tím přinášíme radost pro naše zákazníky, což je nejvyšším cílem naší společnosti.

Nadále jsme odhodlán poskytovat Vám nejlepší služby, nejlepší ceny a party produkty, které se uvádějí na světovém trhu. Náš tým je ochoten poradit vám při výběru jakéhokoliv produktu. Naše zboží se posílám výhradně kurýrní schválené společností, což usnadňuje předání zboží zákazníkovi.

© 2010 – 2023 Beneo, s.r.o.