Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine, 500W, odměrka v balení

Special Price 929,00 Kč Akce Původní cena 977,00 Kč
Skladem
SKU
RB_CCM
  • Skvělý retro design
  • Skladný a snadno rozebíratelný
  • Napájení: 230 V ~ 50 Hz
  • Příkon: max. 500 W
  • Rozměry: 270 x 220 x 270 mm
  • Rozměry balení: 200 x 280 x 280 mm
  • Hmotnost: 1,8 kg
  • Odměrka na cukr v balení

Stroj na výrobu cukrové vaty, kterou milují všechny děti.


Co milují všechny děti? Přece cukrovou vatu! S chutí se do ní pouštějí při návštěvě cirkusu, jarmarků či zoologické zahrady. Výroba cukrové vaty nestojí mnoho, ale pro vaše děti má cenu zlata. Pokud jim chcete touto pamlskem zpestřit rodinné oslavy, či doma organizované dětské párty s kamarády, pořiďte si do domácnosti stroj na výrobu cukrové vaty Richard Bergendi Cotton Candy Machine.

Zábavný přístroj na výrobu cukrové vaty jako z hodů. Kromě přípravy vaty už na první pohled zaujme svým velmi povedeným retro designem - přístroj tak vypadá jako by se vrátil z 50. let. Vatu zvládá připravovat jako z klasického křišťálového cukru, tak i z různých bonbónů - díky tomu může být vata také pěkně barevná. Výroba vaty je navíc velmi zábavná a radost z ní budou mít především děti - ideální poslouží také na dětských oslavách.

Přístroj je navíc velmi skladný a rozebíratelný - snadno se čistí a zabere skutečně málo místa.

Pomocník, který vyrobí sladké pokušení jednoduše, rychle a navíc se snadno čistí. Cukr, z něhož se cukrová vata vyrábí, můžete přibarvit potravinářskou barvou různých odstínů, takže růžová, zelená, modrá, žlutá, zda červená cukrová vata potěší a pobaví pamlsky libující malých strávníků.

Součástí balení je i odměrka na cukr. Kvalitní cukrová vata za pár eur, kterou doma vykouzlíte, vás v očích vašich dětí a jejich kamarádů vynese na první příčky dětských hitparád o nejlepší mámu na světě.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napájení: 230 V ~ 50 Hz
Příkon: max. 500 W
Rozměry: 270 x 220 x 270 mm
Rozměry balení: 200 x 280 x 280 mm
Hmotnost: 1,8 kg

Write Your Own Review
Recenze na produkt:Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine, 500W, odměrka v balení
Vaše hodnocení
Dozvědět se více? Zaškrtněte pro přístup k personifikovaným výsledkům vyhledávání a doporučením založeným na Vaší historii procházení.
Dozvědět se více? Zaškrtněte pokud souhlasíte s přenosem údajů třetím stranám.
Copyright © 2018 Beneo,s.r.o. Všechna práva vyhrazena.