VýprodejKupujte nyní

ZEVRO Stolní dávkovač SmartSpace

Hodnocení:
100% of 100
Sdílet:
Původní cena 1 205,00 Kč Akční cena 927,00 Kč
Skladem
SKU
WMS100
+150,00 Kč Poštovné
Doba doručení: 2-3 pracovní dny
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Stolní dávkovač SmartSpace se od ostatních dávkovačů odlišuje robustním kovovým podstavcem, který zaručuje velkou stabilitu dávkovače. Stolní dávkovač SmartSpace je díky menším rozměrům vhodný pro malé kuchyně, kde je každý volný prostor vzácný. Vyniká elegantním a praktickým designem.

 

Stolní dávkovač SmartSpace je určen pro uskladnění a dávkování širokého spektra potravin od rýže, luštěnin přes těstoviny, cereálie a ovesné vločky až po ořechy a drobné cukrovinky. Plastový zásobník je dimenzován na 1,1 litru potravin a uskladněné potraviny v něm vydrží čerstvé až 45 dnů. Ve spodní části je patentované dávkovací zařízení, které je zkonstruováno tak, že každým pootočením ovládací rukojeti získáte ze zásobníku 30 gramů potravin.

 

Dávkovač je velmi šikovný pomocník pro uživatele, kteří chtějí mít jednoduchou kontrolu nad množstvím zkonzumované stravy. Porci si nemusíte vážit, prostě víte, že každé otočení rukojeti znamená 30 gramů.

 

Zásobník: 1,1 litru

Rozměry (ŠxHxV): 16 cm x 16,5 cm x 42,5 cm

Hmotnost: 2,27 kg

Součástí balení je také praktický plastový šálek se stupnicí, který slouží jako odměrka.

 

Napište svou recenzi
Recenze na produkt:ZEVRO Stolní dávkovač SmartSpace
Vaše hodnocení
Co to je? Zaškrtněte pro přístup k personifikovaným výsledkům vyhledávání a doporučením založeným na Vaší historii procházení.
Co to je? Zaškrtněte pokud souhlasíte s přenosem údajů třetím stranám.
© 2010 – 2023 Beneo, s.r.o.